Top

Hizmetlerimiz

Adrese Teslim

Üretim

Her bir çiçek türü için ideal büyüme ve gelişme koşulları yaratılır.Üretim sürecinde, çiçeklerin sağlıklı ve güçlü kök sistemleri geliştirmesi için toprak kalitesine ve besin maddelerine dikkat edilir. Ayrıca, doğru sulama ve gübreleme yöntemleriyle, çiçeklerin büyüme hızı ve renk kalitesi en üst seviyeye çıkarılır.

Mağazadan Teslim Alma

Toptan Çiçek Satışı

Toptan satışlarımızda, özel indirimler ve avantajlı fiyatlar sunarak, müşterilerimizin bütçelerine katkıda bulunmayı hedefliyoruz. Ayrıca, esnek ödeme koşulları ve hızlı teslimat seçenekleriyle de toptan alımlarınızı kolaylaştırıyoruz. Marmara Flower, toptan çiçek satışlarında da, ürün kalitesi ve müşteri memnuniyetini öncelikli hedefler olarak benimser. Titiz paketleme ve sevkiyat süreçleriyle, çiçeklerinizi en iyi durumda ve zamanında teslim almanızı garanti ederiz.

Aynı Gün Teslimat

Çiçek İthalat ve İhracat

İthalat sürecinde, ürünlerin kalitesi ve uygunluğunu denetleyerek, en iyi ürünleri müşterilerimize ulaştırıyoruz. İthalat sürecinde gerekli tüm gümrük ve lojistik işlemleri hızlı ve sorunsuz bir şekilde tamamlamaktayız. Yüksek kaliteli çiçeklerimizi ulaştırmayı amaçlıyoruz. İhracat sürecinde, her ülkenin ithalat standartlarına ve düzenlemelerine uygun olarak hareket ediyoruz.Bu sayede, çiçeklerimiz dünya çapında birçok noktada beğeni toplamaktadır.

WhatsappWhatsapp