Top

Hakkımızda

Hakkımızda

Tekirdağ Çorlu'da yaklaşık on yıldır çiçek sektöründe faaliyet gösteren ve yurt dışına tır ile çiçek taşımacılığı yapan bir ekip olarak, sektöre oldukça hakimiz. 2019 yılında kendi işyerimizi açarak kendi ürünlerimizi pazarlamaya başladık. İthalat ve ihracat belgelerimizle yurt dışından mal getiriyor ve hem toptan hem de perakende satış olarak işimizi yürütüyoruz. Müşteri memnuniyeti odaklı çalışıyor ve kaliteli hizmet ve ürünü zamanında, eksiksiz olarak tedarik etmeyi amaçlıyoruz.


Misyonumuz 


    Müşteri odaklı tasarımlar gerçekleştirerek, kaliteli hizmet ve ürünü zamanında, eksiksiz olarak tedarik etmek ve müşteri memnuniyetini sağlamak öncelikli hedefimizdir. Bu doğrultuda, müşterilerimize en iyi hizmeti sunmak için sürekli olarak kendimizi yeniliyor ve geliştiriyoruz. Müşterilerimizin taleplerine göre özelleştirilmiş çiçek aranjmanları tasarlayarak, özel günlerinde onların yanında olmak istiyoruz.

Vizyonumuz
  Sürekli değişen ve gelişen çiçek dünyasında, sektöründe farklı tasarımlar yaratarak öncü bir çiçekçi olmak hedefimizdir. Çiçeklerin gücünü kullanarak, insanların duygularını ifade etmelerine yardımcı olmak ve onların hayatlarını daha renkli hale getirmek istiyoruz. Yaratıcılığımızı ve tecrübemizi kullanarak, müşterilerimize her zaman en iyi hizmeti sunmayı ve onların beklentilerini aşmayı hedefliyoruz.

WhatsappWhatsapp